Licznik odwiedzin
Dzisiaj: 86W sumie: 135403

Obóz szkoleniowo-wypoczynkowy Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych 2015

GALERIA ZDJĘĆ » Obóz szkoleniowo-wypoczynkowy Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych 2015

Obóz szkoleniowo-wypoczynkowy dla członków Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych w naszym województwie rozpoczął się w dniach 19 lipca, a zakończył 1 sierpnia.
Został on  zorganizowany w malowniczym ośrodku  Albatros Hotel & SPA w Serwach koło Augustowa. Czyste i malownicze jezioro Serwy, nad którym położony jest hotel, pozwala na korzystanie z plaży i kąpieliska oraz łodzi, kajaków i rowerów wodnych. Hotel otacza Puszcza Augustowska, a Pojezierze Augustowskie do którego należy jezioro to jedno z najbardziej malowniczych miejsc w Europie, nic więc dziwnego, że po raz kolejny Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP woj. Podlaskiego właśnie w tym miejscu zorganizował obóz dla młodych strażaków.
Wyszkolona kadra, profesjonalni ratownicy oraz strażacy przeprowadziło mnóstwo szkoleń praktycznych. Nie zabrakło też dobrej zabawy!
J W trakcie obozu odbyło się wiele obozowych imprez, tj; dyskoteki, ogniska z pieczeniem kiełbasek, chrzest obozowy, śluby kolonijne, wiele różnorodnych rozgrywek i zajęć sportowych. Przy ognisku młodzież wspólnie uczyła się piosenek strażackich i układów tanecznych J  Wycieczki rowerówe, autokarowe, mnóstwo konkursów i nagród - to wszystko sprawia, że tradycją już są łzy uczestników ostatniego dnia obozu:)  Nie smuście się jednak - zapraszamy ponownie za rok!! :)

 

 

fot. Dh. Kasia Winnicka i Dh. Irena Bruj