WYNIKI
I grupa – przedszkola
I miejsce
Szymon Szymborski, Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie, woj. podlaskie, opiekun: Hanna Borys
II miejsce
Nikola Laska, Zespół Szkół w Zarzeczu – Publiczne Przedszkole, woj. podkarpackie, opiekun: Iwona Małka, Teresa Szeliga
Kamil Ochwat, Zespół Placówek Oświatowych w Kadłubie, Przedszkole Publiczne w Grodzisku, woj. opolskie, opiekun: Helena Zagórowicz-Szłapa
III miejsce
Aleksander Michoński, Samorządowe Centrum Kultury i Bibliotek w Radomyślu Wielkim, woj. podkarpackie, opiekun: Małgorzata Weryńska-Sorochman
Liliana Bednarz, Samorządowe Centrum Kultury i Bibliotek w Radomyślu Wielkim, woj. podkarpackie, opiekun: Małgorzata Weryńska-Sorochman
Oskar Strzelczyk, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Tuszymie, woj. podkarpackie, opiekun: Monika Lwowska
Wyróżnienia
Maja Pyzak, Przedszkole nr 5 „Piąteczka” w Lidzbarku Warmińskim, woj. warmińsko-mazurskie, opiekun: Aneta Wolańska
Klementyna Stokowska, Gminne Przedszkole w Czyżewie, woj. podlaskie, opiekun: Danuta Suchodolska
Piotr Książkiewicz, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łużnej, woj. małopolskie, opiekun: Ewa Pater
Pola Falarz, Przedszkole Miejskie nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi w Mielcu, woj. podkarpackie, opiekun: Anna Wiącek
II grupa – szkoły podstawowe, klasy I-IV
I miejsce
Lena Zalewska, Zespół Szkolno-Przedszkolny im. kard. S. Wyszyńskiego w Przecławiu, woj. podkarpackie, Opiekun: Agata Borkowska-Gazda
Martyna Zielińska, Szkoła Podstawowa nr 8 w Mielcu, woj. podkarpackie, opiekun: Edward Kociański
II miejsce
Michał Bednarek, Szkoła Podstawowa w Rąbkowej, woj. małopolskie, opiekun: Grażyna Migrała
Olaf Staszewski, Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Wierzbicy Górnej, woj. opolskie, opiekun: Małgorzata Kowalik
III miejsce
Iga Anna Czarnecka, Ochotnicza Straż Pożarna w Osuchowie, woj. mazowieckie, opiekun: Klaudyna Dębska
Michał Baran, Szkoła Podstawowa im. Ignacego Łukasiewicza w Jarosławiu, woj. podkarpackie, opiekun: Teresa Kulikowska
Lena Bielat, Samorządowe Centrum Kultury i Bibliotek w Radomyślu Wielkim, woj. podkarpackie, opiekun: Małgorzata Weryńska-Sorochman
III grupa – szkoły podstawowe, klasy V-VIII
I miejsce
Hanna Pałucka, Szkoła Podstawowa nr 8 im. gen. K. Rolow-Miałowskiego w Oławie, woj. dolnośląskie, opiekun: Reneta Maławska
Emilia Jołda, Samorządowe Centrum Kultury i Bibliotek w Radomyślu Wielkim, woj. podkarpackie, opiekun: Małgorzata Weryńska-Sorochman
II miejsce
Aleksandra Pacławska, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Nienadowej, woj. podkarpackie, opiekun: Agnieszka Chruścicka
Nikola Kwiatkowska, Szkoła Podstawowa nr 4 w Zelowie, woj. łódzkie, opiekun: Grażyna Stachowiak
Mateusz Kurkiewicz, Ochotnicza Straż Pożarna w Lamkach, woj. wielkopolskie, opiekun: Grzegorz Kurkiewicz
III miejsce
Weronika Pudo, Szkoła Podstawowa im. Marszałka J. Piłsudskiego w Opatowcu, woj. świętokrzyskie, opiekun: Anna Kaczmarczyk
Nikola Bodziony, Szkoła Podstawowa w Rąbkowej, woj. małopolskie, opiekun Grażyna Migrała
IV grupa – szkoły ponadpodstawowe
I miejsce
Zuzanna Kurkiewicz, Ochotnicza Straż Pożarna w Lamkach, woj. wielkopolskie, opiekun: Grzegorz Kurkiewicz
II miejsce
Emil Wąż, Dom Kultury w Mielcu, woj. podkarpackie, opiekun: Edward Kociański
III miejsce równorzędne
Szymon Szewczyk, Zespół Szkół Technicznych im. gen. prof. S. Kaliskiego w Turku, woj. wielkopolskie, opiekun: Magdalena Gonczarewicz
Kinga Jasyk, Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Wieruszowie, woj. łódzkie, opiekun: Jolanta Jasyk
Wyróżnienia
Kamil Cebula, Powiatowy Zespół Placówek Wychowawczych w Mielcu, woj. podkarpackie, opiekun: Mariola Jurek
V grupa – osoby dorosłe
I miejsce
Krystyna Kurgan, woj. warmińsko-mazurskie
Małgorzata Jasińska, woj. warmińsko-mazurskie
II miejsce
Piotr Raszewski, Środowiskowy Dom Samopomocy Koniczynka w Bełchatowie, woj. łódzkie, opiekun Małgorzata Walczak
III miejsce
Ewa Dobrzelak, Środowiskowy Dom Samopomocy Koniczynka w Bełchatowie, woj. łódzkie, opiekun Małgorzata Walczak
Wyróżnienia
Grażyna Śliwa, Miejski Dom Kultury w Barcinie, woj. kujawsko-pomorskie, opiekun: Adrianna Marek
Bogusław Winiarski, woj. lubelskie
Tomasz Kowalski, Polskie Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną KOKO w Szczecinie, woj. zachodniopomorskie, opiekun Anna Kucharczyk
Wszystkim wyróżnionym gratulujemy.