„Cudze chwalicie, swoje poznajcie”

Szanowni Państwo,

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi wraz z jednostkami doradztwa rolniczego realizuje kampanię informacyjną pod nazwą „Cudze chwalicie, swoje poznajcie”, która promuje polskiebazarek.pl.

Polskiebazarek.pl jest odpowiedzią na utrudnienia występujące w dobie koronawirusa z tradycyjnym sposobem sprzedaży produktów –  pomaga w nawiązywaniu bezpośrednich kontaktów przez rolników i producentów żywności z konsumentami.

Można na nim bezpłatnie zamieszczać ogłoszenia o sprzedaży swoich produktów a konsument płaci dokładnie tyle, ile proponuje rolnik – nie ma marży pobieranej przez pośredników.

W załączeniu przekazujemy list Pana Jana Krzysztofa Ardanowskiego, Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, z uprzejmą prośbą  o włączenie się Państwa do kampanii promującej polskiebazarek.pl.
Przesyłamy wraz z listem plakat, z prośbą  o jego zamieszczenie na Państwa stronie internetowej, a także wydrukowanie i zamieszczenie na dostępnych tablicach ogłoszeń i innych nośnikach informacji (preferowany format wydruku – A3).

 

Departament Wsparcia Rolników
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
00-930 Warszawa, ul. Wspólna 30
tel. 22 623 15 78; fax 22 623 21 44

 

ww.gov.pl/web/rolnictwo

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *