Delfinoterapia – prośba do strażaków

Szanowny Strażacy

Grupa lekarzy, rehabilitantów i zootechników uruchamia pierwszy w Polsce ośrodek rehabilitacyjny z delfinami czyli Górnośląskie Centrum Delfinoterapii. Za pomocą 5 delfinów-butlonosów będą w nim leczone dzieci oraz osoby dorosłe cierpiące na choroby: psychiczne, neurologiczne, onkologiczne oraz kobiety z nieprawidłowym przebiegiem ciąży. Przy obiekcie ma działać mały hotel i restauracja. Mamy m.in. biznes plan, cash flow, podpisaną wstępną umowę o dzierżawie delfinów, opracowane systemy: filtracji, zasalania i odsalania wody, cały schemat koncepcyjno-funkcjonalny ośrodka zrobiony przez architektów, kadrę medyczną przeszkoloną do pracy z delfinami oraz kadrę medyczną dla delfinów. Zwierzęta, które otrzymamy już 3. pokoleniu urodziły się w delfinarium i nie mają żadnych szans na powrót do życia w ich naturalnym środowisku.  Niestety banki nie chcą nam dać kredytu na budowę leczniczego delfinarium bo mały za mały wkład własny i za mały obrót firmy. Aby zmienić tą sytuację sprzedajemy na OLX m.in. magnesy w kształcie wozu strażackiego. Zachęcamy do ich kupna. Uzyskane fundusze przeznaczymy na budowę ośrodka. Po jego uruchomieniu  zapraszamy m.in. do rekreacyjnego pływania z butlonosami. Więcej informacji o nas jest na www.delfinoterapia.cuprum.pl

Magnes na lodówkę straż pożarna wóz bojowy kolekcje

 

Szanowni Strażacy – nazywam się Aleksandra Piaścik, mieszkam w Katowicach wraz z grupą lekarzy, rehabilitantów, zootechników uruchamiam  pierwszy w Polsce ośrodek rehabilitacyjny z delfinami, czyli Górnośląskie Centrum Delfinoterapii. Za pomocą 5. delfinów-butlonosów będą w nim leczone dzieci oraz osoby dorosłe cierpiące na choroby: psychiczne, neurologiczne, onkologiczne oraz kobiety z nieprawidłowym przebiegiem ciąży. Przy obiekcie ma działać mały hotel i restauracja. Mamy m.in. biznes plan, cash flow, podpisaną wstępną umowę o dzierżawie delfinów, opracowane systemy: filtracji, zasalania i odsalania wody, cały schemat koncepcyjno-funkcjonalny ośrodka zrobiony przez architektów, kadrę medyczną przeszkoloną do pracy z delfinami oraz kadrę medyczną dla delfinów.  Delfiny które otrzymamy już 3 pokoleniu urodziły się w delfinarium i nie mają żadnych szans na powrót do życia w ich naturalnym środowisku. Unia Europejska oraz polskie prawo zezwalają na budowanie takich obiektów.
Szanowni Strażacy – banki nie chcą nam dać kredytu  na budowę ośrodka ponieważ mamy za mały wkład własny i za mały obrót firmy. Nie otrzymaliśmy dotacji unijnych, nie możemy wejść na małą i dużą giełdę papierów wartościowych. Aby zebrać fundusze  sprzedajemy m.in. na OLX  magnesy w kształcie wozu strażackiego. Czy mogą Państwo zamieścić informację o tej aukcji na swojej stronie internetowej lub w „Strażaku”? My w zamian zamieścimy Wasze logo, baner lub zdjęcie pierwszej strony internetowej na naszej stronie o delfinoterapii. Wszystko będzie podlinkowane więc każdy chętny ją obejrzy. Co miesiąc  odwiedzają ją lekarze, fizjoterapeuci, osoby cierpiące na różne schorzenia, miłośnicy delfinów, dentyści, akustycy, osoby zajmujące się budową zbiorników, nurkowie-strażacy, nurkowie policyjni oraz wojskowi.
Szanowni Strażacy- delfinoterapia jest uznaną na świecie metodą rehabilitacji. Polega na zabawach i ćwiczeniach pacjentów z delfinami. W czasie seansu ultradźwięki emitowane przez bultonosy przenikają ludzkie ciało powodując drobne, pozytywne zmiany w zniszczonych komórkach. Ponieważ delfiny ciekawi u człowieka wszystko co odbiega od normy czyli nowotwory, protezy tam kierują lecznicze wiązki. W czasie zabaw z delfinami zwiększa się też u człowieka wydzielanie endorfin, które m.in. zmniejszają uczucie bólu i głodu. Efekty terapii są rewelacyjne, zwłaszcza u dzieci cierpiących na autyzm. Wiele maluchów, które nie potrafiło wypowiedzieć ani jednego słowa, po zabawach z delfinami mówią, czytają i reagują na otoczenie. Obecnie w takich placówkach są rehabilitowani pacjenci cierpiący na 80 różnych schorzeń zwłaszcza ze spektrum autyzmu, zaburzeniem afektywnym-dwubiegunowym, panicznym lękiem, schizofrenią, po udarach, operacjach serca, z niedowładem kończyn, wodogłowiem, opóźnieniem psychofizycznym, zaburzeniami mowy czy też wszelkimi fobiami.
Więcej informacji o nas jest na www.delfinoterapia.cuprum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *