KOMUNIKAT ODDZIAŁU WOJEWÓDZKIEGO ZWIĄZKU OSP RP W BIAŁYMSTOKU

Szanowni Klienci!
Mamy możliwość sprzedaży kolejnego typu kombinezonów :
– kategorii III, typ 4 – w cenie 151,00 zł ( czas oczekiwania 2 tygodnie)
– kombinezony Alphatec ( realizaja na chwilę obecną ,,od ręki” – cena 530 zł

❗️Wszystkie kombinezony, które Państwu oferujemy posiadają niezbędne certyfikaty i świadectwa dopuszczenia.
❗️ Informujemy, że towar jest deficytowy i dostępność zmienia się każdego dnia.
❗️ Jednocześnie również informujemy, że ceny ustala producent, a w czasie deficytu są jakie są. My staramy się ze wszystkich sił pomóc Wam w zabezpieczeniu i szukamy atrakcyjnych ofert, jednak w obecnej sytuacji ludzie niestety windują ceny i często nie rezerwując danego towaru cena zmienia się w ciągu 2 dni.

Dlatego jeśli ktoś z Państwa jest zainteresowany zakupem kombinezonów prosimy o email na: bialystok@zosprp.pl

Na chwilę obecną nie otrzymaliśmy odpowiedzi, czy dostaniemy jeszcze kombinezony, które wcześniej Państwu oferowaliśmy w cenie 55,00 zł. Klienci którzy złożyli zamówienia do 19 marca najpóźniej do czwartku otrzymają: kombinezony, okulary oraz maseczki higieniczne.

STAN na chwilę obecną :
– jeszcze nie posiadamy rękawic nitrylowych (są zamówione, jednak brak na rynku, w dniu jutrzejszym (1 kwietnia będziemy mieli dostępne 20 opakowań po 100 szt rękawić tylko w rozmiarze M)
– nie posiadamy jeszcze masek FFP2 (są zamówione, w następnym tygodniu powinniśmy mieć o czym będziemy informować)
– kombinezony – dystrybutor dzisiaj robi wysyłkę,więc powinny być u nas jutro 1 kwietnia lub w środę 2 kwietnia, o czym automatycznie Państwa poinformujemy jak tylko się u nas pojawią.
–  żele do dezynfekcji – czekamy na dostawę , powinniśmy mieć w następnym tygodniu
-WAŻNE!!! W zaistniałej sytuacji mogą być opóźnienia dostaw, dlatego jak tylko coś się pojawi będziemy sami Państwa informować.

Jeszcze raz BARDZO PROSIMY O WYROZUMIAŁOŚĆ i CIERPLIWOŚĆ .
OBECNIE SĄ BRAKI W CAŁEJ POLSCE, NAWET W SZPITALACH, A MY NAPRAWDĘ CODZIENNIE ROBIMY WSZYSTKO CO W NASZEJ MOCY: dzwonimy, dopytujemy, szukamy dostawców, BY MIEĆ DLA WAS NIEZBĘDNY TOWAR.

 

Od dzisiejszego dnia ze względu na przestrzeganie zasad bezpieczeństwa obsługujemy tylko i wyłączenie emailowo i telefonicznie, a najlepiej jak Państwo wysyłaja emaile ( bialystok@zosprp.pl), ponieważ w biurze dyżuruje tylko jedna osoba, która nie jest w stanie ze względu na dostawy lub rozmowę przez drugi telefon odbierać Państwa na bieżąco.

 

 

Życzymy dużo zdrowia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *